Asbis CZ nově nabízí síťový hardware od společnosti TP-Link

Rozšiřování síťového portfolia Asbisu pokračuje přidáním produktů od výrobce TP-Link, který doplní stávající nabídku hardwaru od dalších významných značek.

Asbis CZ nově nabízí síťový hardware od společnosti TP-LinkČeský distributor Asbis CZ přinesl do své nabídky další rozšíření. Do segmentu networkingu, jejž nedávno posílil o nové značky, zařadil nově také produkty od firmy TP-Link, která v tomto segmentu nabízí routery, switche, powerline adaptéry a dalších produkty.

Síťové portfolio Asbisu nyní obsahuje nabídku všech důležitých hráčů na trhu (Ubiquity, Tenda, Mikrotik, 2N, Zyxel) či vlastní značku CNS, která už několik let funguje na slovenském trhu a vyrábí kompletní sortiment kabelážních systémů i pasivních komponent.

Asbis nabízí také produkty CSAT, výrobce držáků a odrušovačů pro ISP, antény RF Elements, VoIP řešení komunikace pro firmy i jednotlivce značky Grandstream, kamerové systémy Vivotek, záznamová řešení pro kamerové systémy IPCorder či malé i velké datové rozvaděče Moeler.

Distributor uvádí, že jeho cílem je poskytovat zákazníkům kompletní řešení včetně garance kompatibility jednotlivých prvků přímo zákazníkům, kteří je budou využívat.

Zdroj: Asbis CZ

Úvodní foto: TP-Link

Komentáře