Asbis CZ nově nabízí deset nových značek včetně Applu nebo Microsoftu

Distributor přes prázdniny rozšířil svou nabídku o řadu hardwaru a periferií včetně telefonů, monitorů, televizí, NAS a dalších. Celkem se v jeho portfoliu objevilo deset nových značek.

Asbis CZ nově nabízí deset nových značek včetně Applu nebo MicrosoftuDistributor Asbis CZ přes léto rozhodně nezahálel. V jeho nabídce se během prázdninových měsíců objevily produkty hned deseti velkých značek z mnoha různých segmentů, od telefonů až po televize.

První novinkou jsou SSD a flashové paměti značky Samsung, později doplněné i o monitory a televize této značky. Dalším významným přírůstkem jsou telefony Apple iPhone včetně příslušenství (pouzdra či dokovací stanice).

Asbis CZ dále rozšířil svou nabídku o počítače, tablety, notebooky a monitory značky Asus. Portfolio monitorů dále rozšířily produkty značek AOC, LG a Philips, a v nabídce televizorů se objevily modely od LG.

Nabídku českého Asbisu dále rozšířily NAS od společnosti QNAP a regulátory napětí, záložní zdroje a přepěťové ochrany značky APC.

Posledním přírůstkem jsou chytré telefony Microsoft Lumia a základní typy tlačítkových mobilních telefonů Nokia.

Asbis oznámil, že kromě distribuce nových značek připravil pro své zákazníky sérii promoakcí i tematických školení.

Zdroj: Asbis CZ

Úvodní foto: © maxoido - Fotolia.com

Komentáře