Asbis CZ nově nabídne tiskárny a spotřební materiál od Xeroxu

Distributor pokračuje v rozšiřování své nabídky tiskových periferií a spotřebního materiálu. Nejnovějším přírůstkem jsou tiskárny od Xeroxu, ke kterým Asbis dosud nabízel pouze alternativní spotřební materiál.

Asbis CZ nově nabídne tiskárny a spotřební materiál od XeroxuDistributor Asbis CZ rozšířil své portfolio v segmentu periferií a spotřebního materiálu. Od března 2016 si jeho zákazníci budou moci objednávat tiskárny a originální spotřební materiál od společnosti Xerox. Distributor dosud nabízel pouze alternativní spotřební materiál této značky.

Zákazníci distributora budou moci nakupovat originální tonery a tiskárny pro domácnosti i malé a větší firmy s dodáním ve lhůtě mezi 2 a 24 hodinami. Asbis kromě toho slibuje také možnost profesionální konzultace a pomoci při výběru tak, aby každý klient získal řešení na míru pro své prostředí.

Oznámení představuje dalším krok v rozšiřování nabídky v segmentu tiskáren a spotřebního materiálu. Již na podzim 2015 přidal Asbis CZ do svého portfolia značky Canon, Epson, Lexmark, Oki a Samsung, později zařadil i produkty od Brotheru.

Zdroj: Asbis CZ

Úvodní foto: Asbis CZ, Xerox

Komentáře