Asbis CZ nachystal předvánoční akci v duchu Star Wars

Síla se probouzí, do kin se chystá sedmý díl Hvězdných válek a někteří zákazníci Asbisu mohou v rámci předvánoční akce získat čokoládovou hlavu Darth Vadera, stavebnici Lego s tématikou Star Wars a řadu dalších dárků nebo poukázek.

Asbis CZ nachystal předvánoční akci v duchu Star WarsDistributor Absis CZ se rozhodl některým svým zákazníkům pomoci se sháněním vánočních dárků. Radost budou mít zejména fanoušci kultovní série Star Wars, neboť odměny, které mohou zákazníci získat v rámci předvánoční akce, se ponesou v duchu této tématiky.

Za kumulovaný obrat v SSD a flashových úložištích značek Adata, Kingston, Seagate a Samsung získají zákazníci stylový adventní kalendář s obrázkem Darth Vadera. Speciální cena čeká na tři zákazníky – za největší obrat v rámci promoakce, největší navýšení obratu oproti minulému období a za největší počet odebraných produktů získají Vaderovu čokoládovou hlavu.

Kdo dává větší přednost dárkům trvalejšího charakteru, než je čokoláda, může v rámci limitované akce k nákupu každé tiskárny Epson získat stavebnici Lego, samozřejmě rovněž s tématikou Hvězdných válek.

Zkrátka nepřijdou ani zákazníci, kteří preferují dárky, jež se vejdou do obálky. Za nákup počítačového příslušenství Logitech získají poukázky do sítě Ahold a k produktům značky Eaton pak poukazy na čerpací stanice OMV.

Pokud by si někdo ani tak nevybral, může alespoň využít nabídky Asbisu do konce roku na dopravu PPL zdarma u zboží nad 5000 Kč. Pro zákazníky z Prahy a okolí je k dispozici osobní odběr.

Konkrétní podmínky veškerých promoakcí včetně doby trvání jsou k dispozici na www.asbis.cz.

Zdroj: Asbis CZ
Úvodní foto: © 3ddock - Fotolia.com

Komentáře