Asbis CZ je oficiálním distributorem značky Synology v České republice

Čeští zákazníci Asbisu nyní mohou využít cenových zvýhodnění, projektové ochrany, návrhy konfigurací na klíč a v neposlední řadě i možnosti zapůjčení testovacích produktů za zvýhodněných podmínek.

Asbis CZ je oficiálním distributorem značky Synology v České republiceSpolečnost Asbis oznámila, že s platností od 1. 4. 2020 získala oficiální zastoupení pro distribuci značky Synology v České republice. K uzavření autorizovaného distribučního kontaktu došlo po více než tříleté spolupráci na subdistribuční úrovni.

Asbis tak nově přichází s nabídkou zahrnující výhody autorizovaného distribučního kontraktu. Kromě tradiční e-commerce platformy nabízí i prodejní a produktovou podporu zajišťovanou vlastními specialisty a výhodný partnerský program.

Našim partnerům pomáháme i s návrhy architektury komplexních serverových a storage řešení a odbornými pre-sales konzultacemi,“ upřesňuje Alan Seibert, odborník a produktový manažer této značky ze společnosti Asbis.

Partnerský program Synology je určen pro systémové integrátory a resellery s přidanou hodnotou. Program má pět úrovní partnerství dle dosáhnutého kvartálního obratu prodejce a k tomu se pak váže výše poskytnuté slevy a další výhody.

Zdroj: Asbis CZ

Úvodní foto: © photon_photo - Fotolia.com

Komentáře