Asbis CZ je oficiálním distributorem příslušenství značky Modecom

V nabídce distributora se objevilo herní a mobilní příslušenství zahrnující řadu doplňků pro virtuální realitu, například 3D brýle a další produkty. Asbis plánuje segment virtuální reality v dohledné době rozšiřovat přidáním dalších značek.

Asbis CZ je oficiálním distributorem příslušenství značky ModecomSpolečnost Asbis CZ se stala oficiálním distributorem produktů značky Modecom, která pokrývá kromě jiného herní a mobilní příslušenství, a od letošního roku také doplňky virtuální reality pro mobilní telefony a tablety.

V nabídce Asbis CZ se tak objeví trendové produkty, jako například speciální 3D brýle FreeHands, do nichž stačí vložit chytrý telefon a uživatel okamžitě vstoupí do světa trojrozměrné imaginace, kde může hrát 3D hry, sledovat filmy nebo si prohlížet obrázky.

Virtuální realita představuje pro Asbis CZ zcela nový segment, jejž distributor plánuje v nejbližší době rozšiřovat o další značky, a to nejen o příslušenství pro mobilní zařízení.

Asbis uvádí, že díky oficiální distribuci může u produktů Modecom zaručit nejlepší možnou skladovou dostupnost a výhodné ceny, stejně jako obchodní a marketingovou podporu.

Zdroj: Asbis CZ

Úvodní foto: Asbis CZ, Modecom

Komentáře