Asbis CZ je distributorem Contegu a exkluzivním distributorem jeho značky 4X

Distributor rozšířil své portfolio o širokou nabídku rozvaděčů, podpůrných systémů a příslušenství pro datacentra od společnosti Contex a také o její značku 4X, která nabízí rozvaděče a příslušenství pro menší firmy.

Asbis CZ je distributorem Contegu a exkluzivním distributorem jeho značky 4XSpolečnost Asbis CZ se k 1. 2. 2018 stala distributorem systémových řešení a produktů společnosti Conteg a zároveň také exkluzivním distributorem jejích rozvaděčů a příslušenství určených pro oblast SMB pod značkou 4X.

Portfolio společnosti Conteg je určeno pro komplexní, pokročilé projekty a systémová řešení pro datacentra, zatímco značka 4X představuje kvalitní, ale zároveň cenově přístupné stojanové a nástěnné rozvaděče a rozsáhlé příslušenství určené zejména pro oblast menších podniků.

Conteg je jedním z největších výrobců IT a průmyslových rozvaděčů a systémových řešení pro datová centra v regionu EMEA. V jeho portfoliu se nachází datové, venkovní a průmyslové rozvaděče, chladicí, monitorovací a kabelové systémy a široké spektrum dalšího příslušenství.

Asbis CZ uvádí, že pro datová centra a serverovny umí zprostředkovat studie, návrhy, výpočty CFD simulace, projekty, audity a řízení od společnosti Comteg. K portfoliu příslušenství distributor dodává, že jsou tyto produkty většinou kompatibilní s dalšími produkty značek Triton, Eaton nebo APC.

Produktovým manažerem pro značky Conteg a 4X je Petr Winkelhöfer. Kontakt na něj najdete v profilu distributora po přihlášení do systému.

Zdroj: Asbis CZ

Úvodní foto: © imtmphoto - Fotolia.com

Komentáře