Aruba s novým partnerským programem i produkty cílí na SMB

Partneři společnosti Aruba mají díky novému partnerskému programu a produktům navrženým pro SME (v americkém měřítku) více proniknout do menších a středních firem.

Aruba s novým partnerským programem i produkty cílí na SMBVýrobce síťových komponent, společnost Aruba Networks, připravila novou řadu produktů (Wi-Fi se standardem 802.11ac), promo akce, channel tým a programy, které mají pomoci partnerům s dodávkami do SMB (malé a střední firmy měřeny optikou amerického trhu).

Společnost v oznámení uvedla, že hledá nové partnery, kteří by rozšířily řady jejích autorizovaných resellerů pro dodávky do SMB. Opět připomínáme rozdílné měřítka pro český trh. Od 1. 8. začalo s Arubou spolupracovat více než 200 nových resellerů.

Výrobce dále uvádí, že mezi malými a středními firmami, které potřebují kritický výkon a bezpečnostní funkce úrovně podnikové WLAN, slaví úspěchy se svým řešením cloudového managementu Aruba Central a s přístupovými body Instant.

S touto dynamikou si uvědomujeme, že budování SMB kanálu a zajištění, aby naši partneři měli správný trénink, nástroje a výhody podporující obchodní příležitost byly kritické pro náš pokračující úspěch,“ uvedl v oznámení Karl Soderlung, viceprezident pro kanály celosvětově v Aruba Networks.

Existující program PartnerEdge nyní Aruba doplňuje o nová školení a obchodní podporu pro trh SMB. Výrobce připravil slevy pro nové zákazníky i promo akce pro přístupové body ve stylu 1+1 zdarma.

Slevy jsou přichystány také pro partnery vč. 20 dolarové slevy na Instant AP. Distributoři mohou získat 10% zpětné rabaty za bundly Instant AP a Aruba Central.

Každý partner musí podstoupit devadesátidenní náborový cyklus, v rámci kterého získá přístup k další podpoře. Má jít např. o přístup na portál Aruba Partner a k mobilní kvotační aplikaci; dedikovanou podporu account managera; nabídky demo zařízení; přístup k registraci zakázek a finanční pobídky; promo akce a speciální ceny a další školení o oblasti cloudového managementu a prodeje.

Autorizovaní partneři získají také omezený počet voucherů na každoroční technická školení pro získání různých certifikací.

Globální channel tým pro podporu SMB partnerského byznysu by měl být poskládán do konce roku 2014.

Zdroj: Aruba Networks
Úvodní foto: © Oleksandr - Fotolia.com

Komentáře