Aruba posunuje partnerskou strategii, chce nabízet vše jako službu

Výrobce se chce více soustředit na model „vše jako služba“, který podle něj lépe vyhovuje rychle se měnícím požadavkům podniků v rámci digitální transformace. Partneři budou moci nabízet řešení jak pod svojí značkou, tak pod značkou Aruba.

Aruba posunuje partnerskou strategii, chce nabízet vše jako službuSpolečnost Aruba oznámila, že její budoucí partnerská strategie se plně zaměří na řízené služby a poskytování síťových řešení ve formátu „vše jako služba“ (everything-as-a-service, XaaS). Reaguje tak na rychlý posun v oblasti digitální transformace.

Aruba si rovněž klade za cíl rozvíjet spolupráci s partnery tím, že jim poskytne nové obchodní modely přizpůsobené měnícímu se tržnímu prostředí. Partneři se budou moci rozhodnout pro nabídku řešení pod svojí značkou, či pod značkou Aruba.

První možnost je určená pro ty partnery, kteří chtějí prodávat a dodávat zákazníkům svá vlastní síťová řešení, druhá jim zase umožní dodávat řešení na bázi jako služba podporované cloudově spravovanými sítěmi společnosti Aruba.

Nejnovější strategie Aruby pro malé a střední podniky se zaměřuje na podporu společností prostřednictvím cloudových a aplikačně spravovaných síťových řešení. Strategie je navržená tak, aby pomohla partnerům nastavit co nejvýdělečnější model a lépe se profilovat na trhu.

Vzhledem k měnícím se potřebám podniků podpořených digitální transformací se soustředíme na to, abychom našim partnerům mohli poskytovat rozsáhlou škálu programů pro dosažení lepších výsledků,“ uvedl channel director Aruby pro asijskopacifický region a Japonsko Anthony Smith.

Zdroj: IDG News Service
Komentáře