Arrow získal ocenění pro nejlepšího strategického distributora Check Pointu

Ocenění je výrazem uznání výsledků společnosti Arrow v oblasti distribuce s přidanou hodnotou a její podpory strategie společnosti Check Point. Check Point ocenil Arrow zejména za šíření znalostí mezi autorizovanými prodejci.

Arrow získal ocenění pro nejlepšího strategického distributora Check PointuSpolečnost Arrow Electronics oznámila, že od společnosti Check Point Software Technologies obdržela cenu pro nejlepšího strategického distributora roku. Ocenění bylo předáno na výroční konferenci Check Pointu ve Vídni.

Arrow uvádí, že udělením ceny Check Point ocenil vynikající obchodní výsledky společnosti Arrow v roce 2019 a těsnou návaznost jejích obchodních aktivit na strategii společnosti Check Point.

Tým Arrow disponuje vynikající znalostí našich bezpečnostních technologií CloudGuard a je mimořádně aktivní ve zvyšování povědomí uživatelů o výhodách tohoto řešení a v šíření svých znalostí mezi autorizovanými prodejci,“ řekl Olivier Huck, ředitel pro evropskou distribuci ve společnosti Check Point.

Nicholas Bannister, obchodní ředitel Arrow ECS pro sítě a bezpečnost v regionu EMEA, uvedl, že společnost zmiňované řešení CloudGuard nedávno přidala do své platformy ArrowSphere.

„Těší nás, že díky přístupu k programu manažovaných služeb Check Point prostřednictvím platformy ArrowSphere poskytneme evropskému distribučnímu kanálu ještě širší nabídku sofistikovaných řešení pro kybernetickou bezpečnost,“ dodal.

Zdroj: Arrow Electronics

Úvodní foto: © Boca - Fotolia.com

Komentáře