Arrow uzavřelo kontrakt s GTT na cloudové síťové služby

Společnost Arrow Electronics podepsala distribuční smlouvu s GTT, vedoucím globálním poskytovatelem cloudových síťových služeb pro nadnárodní klienty.

Arrow uzavřelo kontrakt s GTT na cloudové síťové službyS novým distribučním kontraktem na využití cloudových síťových služeb GTT může Arrow ECS nabídnout svým resellerům WAN konektivitu jako součást cloudových řešení v rámci jediného servisního kontraktu pro koncové zákazníky.

GTT nabízí společnostem, poskytovatelům služeb, systémovým integrátorům a resellerům s přidanou hodnotou portfolio globálních cloudových síťových služeb včetně internetových služeb a služeb EtherCloud WAN.

Arrow v oznámení dodává, že v minulosti byly obchodní aktivity tohoto typu založeny na kontraktech s několika lokálními poskytovateli telekomunikačních služeb. Cloudové síťové služby GTT mohou být přizpůsobeny veřejným, privátním a hybridním cloudovým prostředím.

Služby EtherCloud společnosti GTT umožňují zákazníkům globální přístup k řadě cloudových poskytovatelů služeb, včetně konektivity „poslední míle“. GTT má více než sto přístupových bodů ve veřejných datových centrech v Evropě a více než 300 globálně, což umožňuje společnostem rozmístěným v různých lokalitách nebo datových centrech propojení s řadou cloudových poskytovatelů služeb.

Obchodní partneři Arrow nyní mohou integrovat naši globální síť a naši Tier 1 IP páteřní síť jako součást svého cloudového řešení pro koncové zákazníky, a nabídnout tak ke svému řešení přidanou hodnotu,“ uvedl v oznámení Andy Johnson, výkonný ředitel pro oblast EMEA ve společnosti GTT.  

Zdroj: Arrow ECS

Úvodní foto: © Dreaming Andy - Fotolia.com

Komentáře