Arrow uzavírá distribuční smlouvu s cloudovým poskytovatelem Alibaba Cloud

Díky distribuční smlouvě získají podniky a reselleři v regionu EMEA přístup ke cloudovým řešením postaveným na rozsáhlé infrastruktuře Alibaba Cloudu.

Arrow uzavírá distribuční smlouvu s cloudovým poskytovatelem Alibaba CloudSpolečnost Arrow Electronics oznámila, že uzavřela distribuční smlouvu s cloudovým poskytovatelem Alibaba Cloud, jenž je součástí skupiny Alibaba Group. Distribuční dohoda je platná pro region EMEA.

Díky smlouvě získají podniky a reselleři v regionu EMEA přístup ke cloudovým řešením postaveným na infrastruktuře Alibaba Cloudu. Ta zahrnuje řešení například na podporu strategie DevOps či elastického computingu.

Cloudová platforma poskytovatele Alibaba Cloud patří k největším veřejným cloudům na světě a naše distribuční smlouva přinese zejména menším a středním resellerům příležitost využívat řešení Alibaba Cloud na trhu EMEA,“ řekl Alexis Brabant, viceprezident Arrow ECS pro obchod v regionu EMEA.

Jsme potěšeni, že můžeme spolupracovat se společností Arrow, neboť jako distributor poskytuje prvotřídní služby, účinně podporuje rozvoj cloudových technologií a má výborné lokální znalosti,“ dodal Max Tao, manažer pro strategické aliance v Alibaba Cloud International.

Zdroj: Arrow Electronics

Úvodní foto: kras99 @ Fotolia.com

Komentáře