Arrow spouští program virtuální výuky Arrow Virtual Classroom

Nová služba podle Arrow kombinuje inovativní přístup a osvědčené technologie pro fyzickou i vzdálenou výuku. Zákazníkům má přinést úsporu nákladů a snadnější přístup k aktivitám a testovacím prostředím.

Arrow spouští program virtuální výuky Arrow Virtual ClassroomSpolečnost Arrow Electronics oznámila spuštění služby Arrow Virtual Classroom v regionu EMEA. Divize školení společnosti Arrow uvádí tuto službu na trh s cílem zvýšit vzdělávací možnosti a efektivitu školení v regionu.

Nový program podle Arrow poskytuje pokročilé školicí technologie a kombinuje inovativní přístup s ověřenými technologiemi a výkonnou infrastrukturou pro virtuální a fyzickou výuku. Součástí jsou moderní konferenční nástroje a interaktivní smartboardy.

Služba má slibuje širší možnosti výběru místa a termínu školení, úsporu nákladů na cestování, ubytování a související položky, možnost spolupráce ve skupinových aktivitách a také plný přístup do testovacích prostředí za účelem praktických cvičení.

Arrow Virtual Classroom podle distributora nabízí řadu kurzů od různých IT výrobců a v tuto chvíli je k dispozici ve školicích střediscích Arrow na čtrnácti evropských trzích včetně České republiky.

Zdroj: Arrow

Úvodní foto: Foto: © Yuri Arcurs - Fotolia.com

Komentáře