Arrow se zapojil do programů CSP a SPLA od Microsoftu, nabídne jeho cloudové clužby

V reakci na rostoucí oblibu cloudových řešení začala česká pobočka společnosti Arrow nabízet cloudové služby a řešení od Microsoftu, navíc podpořené její vlastní cloudovou platformou ArrowSphere.

Arrow se zapojil do programů CSP a SPLA od Microsoftu, nabídne jeho cloudové clužbyDříve oznámené globální partnerství společností Microsoft a Arrow se nově promítlo i na českém trhu. Místní pobočka distributora oznámila své zapojení do programů Microsoft Cloud Solution Provider (CSP) a Microsoft Services Provider License Agreement (SPLA).

Arrow díky tomu začal českým resellerům, poskytovatelům řízených služeb a nezávislým dodavatelům softwaru nabízet služby Azure, Microsoft 365, Office 365, Dynamics 365, Enterprise Mobility Suite a licencování v rámci programu SPLA.

Díky nově podepsanému kontraktu a platformě ArrowSphere budou moci partneři Arrow využít řady služeb s přidanou hodnotou včetně přímé integrace řešení, reportingu, implementační a poprodejní podpory nebo nástrojů pro vyhodnocení přechodu na cloud.

Podniky a organizace v současnosti transformují svůj způsob práce s IT a přecházejí stále častěji ke cloudovým řešením, protože vidí řadu jejich významných přínosů,” uvedl Milan Bartek, ředitel divize Virtualizace a infrastruktura české pobočky Arrow.

Současně s tím vnímáme rostoucí zájem v distribučním kanálu o dodávání cloudových řešení. Zapojením do programů Microsoftu CSP a SPLA jsme výrazně rozšířili nabídku svým obchodním partnerům zejména v oblasti hybridního cloudu,“ dodal.

Arrow uvádí, že díky účasti v programech CSP a SPLA nabídne pronájmy licencí a služeb Microsoftu a prostřednictvím ArrowSphere také přímé propojení služeb dalších dodavatelů se službami dostupnými v Microsoft Azure velmi efektivně a z jednoho místa.

Zdroj: Arrow
Úvodní foto: Arrow, Microsoft

Komentáře