Arrow se pouští do internetu věcí, partnerům nabídne dedikovaný program

Nová iniciativa Things Evolved: IoT Innovator Program nabídne partnerům distributora napříč regionem EMEA spolupráci v oblasti internetu věcí včetně provázání certifikovaných partnerů s potenciálními projekty, přístupu k předintegrovaným sadám technologií a marketingové podpory.

Arrow se pouští do internetu věcí, partnerům nabídne dedikovaný programDistributor Arrow Electronics oznámil spuštění programu s názvem Things Evolved: IoT Innovator Program. Účelem této iniciativy je podpořit ekosystém internetu věcí (IoT) a pomoci obchodním partnerům vstoupit na trh IoT v regionu EMEA .

Arrow uvádí, že má na trhu IoT jedinečnou pozici, neboť nabízí široké portfolio produktů pro veškeré vrstvy řešení IoT, od elektronických komponent po IT řešení. Díky programu budou této technologické a tržní pozice distributora moci využít také jeho partneři.

Za účelem podpory programu a akcelerace rozvoje trhu IoT navíc Arrow tvoří zvláštní sady řešení pro IoT s novými specializovanými poskytovateli řešení IoT, kteří již jsou etablovaní v klíčových vertikálách, konkrétně v oblatech chytrých měst, průmyslu, zdravotnictví nebo dopravy.

Podpora a spojení s potenciálními zákazníky

Klíčovým prvkem IoT Innovator Program je propojení partnerů zapojených do této iniciativy a projektů IoT generovaných prostřednictvím tržních kontaktů společnosti Arrow v oblasti senzorů a konektivity.

Obchodní partneři Arrow získají na základě účasti v programu IoT Innovator Program řadu výhod včetně přístup k speciálním sadám řešení pro IoT zahrnujícím senzory, konektivitu, cloud, analytiku, bezpečnost, IT infrastrukturu a řízené služby.

Účastníci programu dále získají certifikaci formou akreditace partnerství Arrow Things Evolved Partner, možnost obchodního vyhodnocování s prodejním týmem společnosti Arrow, ověřené potenciální zákazníky a zapojení do jiných IoT projektů nebo školení a marketingovou expertizu.

Partneři typu VAR, MSP, poskytovatelé řešení, systémoví integrátoři a další zájemci o Things Evolved: IoT Innovator Program získají další informace na iot.arrow.com.

Zdroj: Arrow Electronics
Úvodní foto: © bakhtiarzein - Fotolia.com

Komentáře