Arrow rozšiřuje svou pozici školicího partnera společnosti Microsoft

Arrow na základě obnovené a rozšířené dohody s Microsoftem poskytuje komplexní školení a certifikace pro širokou škálu řešení včetně cloudových služeb. Kurzy rozdělené do řady tematických okruhů budou poskytovány prostřenictvím vzdělávacích platforem napříč regionem EMEA.

Arrow rozšiřuje svou pozici školicího partnera společnosti MicrosoftSpolečnost Arrow Electronics oznámila, že podepsala smlouvu o poskytování portfolia školení společnosti Microsoft v regionu EMEA. Dohoda obnovuje a rozšiřuje dlouholetý obchodní vztah obou společností o další geografické oblasti.

Školení jsou dostupná v širokém rozsahu od cloudových řešení Microsoftu až po certifikační kurzy a zahrnují také školicí moduly na on-line platformě Open edX Learning Platform a kurzy Microsoft On Demand.

Arrow nabídne školení v tematických okruzích Azure a Dynamics CRM, Windows Server a Client, Office 365, Exchange, Sharepoint a Skype for Business, SQL a řešení pro správu dat, PowerShell, Visual Studio a .NET.

Arrow dodává, že ve své praxi globálního distributora s přidanou hodnotou kombinuje světy pokročilých informačních technologií a vzdělávání a nepřetržitě vyvíjí nové školicí metody včetně inovativního on-line vzdělávání zahrnujícího video školení nebo m-learning.

Zdroj: Arrow Electronics

Úvodní foto: © kasto - Fotolia.com

Komentáře