Arrow rozšiřuje své portfolio řešení pro internet věcí o značku CymbIoT

Nabídka distributora s přidanou hodnotou pro oblast internetu věcí se rozšířila o řešení společnosti CymbIoT, jež se specializuje na správu a integraci rozsáhlých sítí obsahujících video zařízení.

Arrow rozšiřuje své portfolio řešení pro internet věcí o značku CymbIoTSpolečnosti Arrow ECS zařadila do svého portfolia řešení pro internet věcí (IoT) produkty společnosti CymbIoT, jež se specializuje na integraci a správu rozsáhlých IoT sítí obsahujících velké množství video zařízení.

Portfolio společnosti CymbIoT obsahuje dva klíčové produkty. Prvním je software C&C, který rozpozná veškeré typy senzorů a propojí všechny systémy, podsystémy, video vstupy a senzory do jediné platformy s odezvou v reálném čase.

Druhým klíčovým produktem CymbIoT je pak systém VMS pro správu velkého množství video zařízení, který dokáže spravovat tisíce kamer v jediné implementaci a umožní souběžné fungování až stovek operátorů.

Trh IoT se neustále rozšiřuje o nová řešení, produkty a dodavatele. My se v této oblasti zaměřujeme na inovativní řešení, která mají vysoký potenciál, a jedním z nich jsou právě řešení společnosti CymbIoT,“ uvedl Paul Karrer, ředitel Arrow ECS EMEA pro IoT.

Zdroj: Arrow ECS

Úvodní foto: Jakub Jirsák / stock.adobe.com

Komentáře