Arrow rozšiřuje své cloudové tržiště ArrowSphere o nové funkce a nabídky

VAR a integrátoři využívající platformu ArrowSphere získávají přístup k novým analytickým nástrojům, službám s přidanou hodnotou nebo API rozhraním, které usnadní komunikaci se samotnou ArrowSphere.

Arrow rozšiřuje své cloudové tržiště ArrowSphere o nové funkce a nabídkySpolečnost Arrow pokračuje v rozvoji svého on-line cloudového tržiště ArrowSphere, které agreguje cloudová řešení a MSP programy od předních světových výrobců, ale i specifická řešení od poskytovatelů služeb nebo resellerů s přidanou hodnotou.

Platforma byla spuštěna již v roce 2012 a dnes ji využívá přes tisíc čtyři sta partnerů v prodejním kanálu v celé severní Americe a v Evropě, uvádí distributor. Nejnovější změny a vylepšení v platformě ArrowSphere jsou následující:

Nástroj pro vyhodnocení cloudu

S využitím nového nástroje pro vyhodnocení cloudu mohou partneři analyzovat existující aplikační prostředí zákazníka a na základně těchto poznatků vymyslet co nejefektivnější postup při přesunu aplikací do soukromého, hybridního či veřejného cloudu.

Nástroj dále analyzuje vzorce využití serverů a odhaluje možné problémy při využití cloudu nebo bezpečnostní mezery. 

Flexibilní stohovatelná řešení

Nová funkce ArrowSphere Stack Builder umožní vytvářet cloudová řešení na míru jednotlivým zákazníkům včetně víceuživatelských řešení, partnersky definovaných šablon řízených služeb a flexibilního stanovení cen podle spotřeby služeb.

Stack Builder obsahuje i předpřipravená řešení pro pracovní úlohy hybridního cloudu pokrývající aplikace obnovy po selhání, ukládání dat, vývojové testy, model cloud bursting a specifické cloudové aplikace.

Nástroj pro business analytics

Přizpůsobitelné panely v ArrowSphere poskytnou resellerům informace a poznatky o realizovaných cloudových obchodech, což poskytuje základ pro analýzu využití obchodních příležitostí.

Nové nabídky

Arrow do platformy ArrowSphere přidává další cloudové služby s přidanou hodnotou, například F5 Cloud Licensing Program nebo Veritas ExSP Program, které jsou určené pro tradiční resellery s přidanou hodnotou a poskytovatele řízených služeb.

Služby s přidanou hodnotou

Cloudový ekosystém poskytne resellerům služby s přidanou hodnotou včetně návrhů řešení a plánů uvedení na trh, přístupu k financování a podpory při přechodu na příjmy generované ročními poplatky za cloudové služby.

Vlastní API

Arrow poskytuje výrobcům a resellerům sadu rozhraní API, která jim má umožnit snadný přístup a integraci se všemi klíčovými vlastnostmi platformy. S využitím těchto API se mohou partneři připojit k ArrowSphere a využívat správu katalogu, systém nabídek, poskytování, účtování a výkazy, stejně jako pokročilé analytické funkce.

Zdroj: Arrow
Úvodní foto: © Maxim_Kazmin - Fotolia.com

Komentáře