Arrow rozšiřuje spolupráci s AWS, zvyšuje počet certifikací a zavádí školicí program

Dosažený úspěch je podle firmy výsledkem stávajících obchodních vztahů, v jejichž rámci společnost Arrow distribuuje v Evropě kompletní katalog služeb AWS prostřednictvím platformy ArrowSphere.

Arrow rozšiřuje spolupráci s AWS, zvyšuje počet certifikací a zavádí školicí programSpolečnost Arrow informuje o rozšíření spolupráce s firmou Amazon Web Services (AWS). Arrow již dříve integroval AWS do své cloudové platformy ArrowSphere v 19 evropských zemích a nyní získala certifikace ve všech hlavních programových kategoriích.

Globální technologický dodavatel Arrow Electronics rovněž dosáhl úrovně AWS 100 Certifications v rámci partnerské sítě AWS Partner Network (APN). Certifikace AWS potvrzují expertizu v oblasti cloud computingu.

Obchodní partneři Arrow a jejich koncoví zákazníci mohou využívat služby AWS v kombinaci s value-added službami Arrow. Mají mimo jiné přístup ke kompletnímu softwarovému portfoliu umožňujícímu využívat licenční model BYOL.

Komplexní vzdělávací služby

Dále mají přístup k lokálním předprodejním aktivitám, nástrojům pro rozvoj obchodních aktivit, APN podpoře, rozšířeným platebním možnostem, správě účtování a také ke specializovaným školením.

Mezi specializovaná školení patří například školicí program Arrow Cloud Belts, jehož účelem je pomoci obchodním partnerům získat potřebné dovednosti pro certifikace AWS. V rámci něj postupují sedmi úrovněmi až k nejvyšší úrovní automatizace v cloudu.

Dosažení úrovně AWS 100 Certifications představuje zásadní milník, který potvrzuje usilovnou práci našeho týmu,“ uvedl ke spolupráci Alexis Brabant, viceprezident divize Arrow ECS pro obchod v regionu EMEA.

Zdroj: Arrow Electronics

Úvodní foto: © pressmast

Komentáře