Arrow rozšiřuje distribuční smlouvu se společností Infinidat o trhy v CEE

Výrobce podnikových datových úložišť získá díky rozšíření smlouvy přístup k obchodním kontaktům Arrowu v České republice, Maďarsku a Polsku.

Arrow rozšiřuje distribuční smlouvu se společností Infinidat o trhy v CEESpolečnost Arrow Electronics oznámila, že rozšířila distribuční smlouvu s firmou Infinidat, jež vyrábí datová úložiště podnikové třídy. Nově bude smlouva pokrývat trhy v České republice, Maďarsku a Polsku.

Doposud se distribuční smlouva týkala Německa, Itálie, Španělska, Portugalska a zemí severní Evropy. Na základě nové dohody získá Infinidat širší přístup k obchodním kontaktům společnosti Arrow v distribuční síti i ve vybraných zemích střední Evropy.

K hlavním výzvám IT ve velkých organizacích patří správa datových úložišť a předvídání růstu jejich požadovaných kapacit. Naše řešení softwarově definovaných datových úložišť mohou podnikům poskytnout značnou hodnotu,“ uvedl Hanan Altif, ředitel společnosti Infinidat pro distribuci v regionu EMEA.

Portfolio podnikových datových úložišť Infinidatu dle společnosti umožní podnikům konsolidovat stávající systémy úložišť do jednoho systému InfiniBox či zredukovat více systémů ochrany dat do jednoho systému InfiniGuard, snížit fyzické nároky datového centra, spotřebu energie i administrativní zátěž.

Řešení Infinidat pokrývají celý životní cyklus dat a přinášejí organizacím nové možnosti, jak data spravovat a analyzovat. Těšíme se na rozšíření naší nabídky i na naši vzájemnou spolupráci,“ doplnil Henrik Resting-Jeppesen, vicepresident prodeje divize Arrow pro podniková IT řešení.

Zdroj: Arrow Electronics

Úvodní foto: © photon_photo - Fotolia.com

Komentáře