Arrow přináší partnerům řešení Axon Predict od firmy Greenwave Systems

Distribuční smlouva, platná pro oblast EMEA, se zaměřuje na řešení Axon Predict. To v reálném čase analyzuje data z lokálních zařízení IoT, což podnikům přináší okamžité informace potřebné pro optimalizaci provozů a služeb.

Arrow přináší partnerům řešení Axon Predict od firmy Greenwave SystemsSpolečnosti Arrow Electronics a Greenwave Systems oznámily uzavření distribuční smlouvy pro oblast EMEA. Důraz bude kladen hlavně na řešení Axon Predict, jež nabízí zpracování dat mimo cloud (edge intelligence).

Velmi nás těší, že společnost Arrow Electronics bude naše řešení Axon Predict distribuovat,“ řekl Peter Wilmar Christensen, spoluzakladatel společnosti Greenwave Systems a její generální ředitel pro region EMEA.

Okrajová neboli edge analytika výrazně redukuje objem přenášených dat. V porovnání s množstvím dat při běžném provozu komunikačními bránami je nutno jich přenášet jen malý zlomek,“ doplnil.

Axon Predict nabízí vizuální analýzu v reálném čase. Analyzuje data z lokálních IoT zařízení, což přináší strojům a senzorům ve všech segmentech sítě novou úroveň inteligence a umožňuje realizovat okamžitá opatření přímo v místě shromažďování dat. 

Řešení Greenwave Systems umožňují správu, kontrolu a automatizaci různých sítí a zařízení, jako jsou brány, směrovače, mobilní řídicí aplikace nebo přístroje vybavené senzory, z jednoho zdroje,“ uvedl Alexis Brabant, viceprezident divize Arrow Enterprise Computing Solutions pro obchod v regionu EMEA.

Greenwave je dalším výborným příkladem špičkových inovací, které Arrow v poslední době dodal do svého portfolia IoT produktů ‘sensor-to-sunset’,“ uzavřel.

Zdroj: Arrow Electronics

Úvodní foto: © kentoh - Fotolia.com

Komentáře