Arrow přes ArrowSphere poskytuje partnerům přístup k programu Check Point MSP

Prvním řešením Check Pointu, které je k dispozici na platformě ArrowSphere, je Check Point CloudGuard IaaS. To pomáhá chránit aktiva v cloudu před kybernetickými hrozbami.

Arrow přes ArrowSphere poskytuje partnerům přístup k programu Check Point MSPSpolečnost Arrow oznámila, že je prvním poskytovatelem internetového tržiště Check Point Managed Services Provider Program, který podporuje akceleraci cloudových bezpečnostních řešení společnosti Check Point v regionu EMEA.

Program je nyní dostupný ve vícevrstvé cloudové partnerské platformě ArrowSphere. V rámci něj mohou partneři Arrowu využít bezpečnostní řešení Check Point CloudGuard IaaS formou licenčního modelu pay-as-you-go.

Řešení CloudGuard IaaS dle společnosti pomáhá chránit aktiva v cloudu před kybernetickými hrozbami díky dynamické škálovatelnosti, inteligentnímu poskytování a konzistentnímu řízení přístupů napříč fyzickými a virtuálními sítěmi.

Dále podporuje množství veřejných, soukromých i hybridních cloudových platforem a obsahuje pokročilé funkce jako automatické poskytování či automatické škálování.

Další výhodou řešení CloudGuard IaaS je dle společnosti možnost jediné unifikované konzole, která poskytuje konzistentní přehled, správu bezpečnostních politik, protokolování, výkazů a kontroly v rámci všech cloudových prostředí.

CloudGuard IaaS je prvním řešením společnosti Check Point, které je k dispozici na platformě ArrowSphere,“ řekl Alexis Brabant, viceprezident Arrow ECS pro obchod v regionu EMEA.

Usnadníme široké přijetí a rozvoj cloudových služeb tím, že svým partnerům dáme možnost poskytovat koncovým zákazníkům služby pomocí outsourcované a centralizované správy bezpečnosti,“ doplnil.

Zdroj: Arrow

Úvodní foto: © alphaspirit - Fotolia.com

Komentáře