Arrow nabídne prémiovou podporu poskytovatelům cloudových služeb Microsoftu

Prémiové balíky služeb mají pomoct partnerům využít ověřených metod při transformaci jejich tradičního obchodního modelu směrem k přijetí cloudu. Zahrnují například expertní podporu specializovaných týmů či přístup ke specialistům na technickou komunikaci se zákazníky.

Arrow nabídne prémiovou podporu poskytovatelům cloudových služeb MicrosoftuSpolečnost Arrow Electronics ve spolupráci s Microsoftem vytvořila speciální balíky komplexních služeb určených poskytovatelům řízených služeb a partnerům v distribučním řetězci. Cílem je pomoci partnerům při transformaci směrem k přijetí cloudu.

Obchodní partneři společnosti si mohou vybrat ze dvou forem prémiové podpory. Buď mohou prémiovou podporu využít pro rozvoj svých vlastních kompetencí, anebo mohou tyto služby přímo nabídnout koncovým zákazníkům.

Oba balíky služeb zahrnují expertní podporu specializovaných týmů společnosti Arrow, průběžné poskytování podpory od začátku projektu po implementaci cloudového řešení a přístup ke specialistům na technickou komunikaci se zákazníky.

Díky rozsáhlé spolupráci se společností Microsoft se nám podařilo vytvořit speciální nabídku pro naše partnery a posunout ji na kvalitativně vyšší úroveň,“ uvedl Alexis Brabant, viceprezident divize Arrow ECS pro obchod v regionu EMEA.

Firmám v distribučním řetězci se dnes otevírá řada příležitostí rozšířit své podnikání o cloudová řešení, řešení pro internet věcí, řešení na bázi umělé inteligence a související služby,“ dodal Abdi Elmi, manažer pro nepřímé distribuční kanály v západní Evropě ve společnosti Microsoft.

Zdroj: Arrow Electronics

Úvodní foto: © Andres Rodriguez - Fotolia.com

Komentáře