Arrow je strategickým distributorem společnosti Symantec v regionu EMEA

K rozšíření dohody došlo v reakci na akvizici společnosti Blue Coat ze strany Symanteku v roce 2016. Arrow slibuje svým obchodním partnerům a koncovým uživatelům nepřetržitou odbornou podporu.

Arrow je strategickým distributorem společnosti Symantec v regionu EMEASpolečnost Arrow rozšířila svou spolupráci se společností Symantec a stala se jejím strategickým distribučním partnerem pro region EMEA. Dohoda, která byla uzavřena na jaře 2017 reflektuje akvizici společnosti Blue Coat společností Symantec z roku 2016.

Před akvizicí distribuovala společnost Arrow produkty a řešení obou společností v řadě různých zemí, v rámci nové dohody se spolupráce sjednotila a rozšířila. Nová distribuční smlouva pokrývá řadu evropských zemí včetně České republiky.

Společnost Symantec, která patří mezi největší světové dodavatele počítačových bezpečnostních řešení, nabízí komplexní portfolio produktů, řešení a služeb pro bezpečnost koncových bodů, cloudu, webů i messagingových aplikací.

Arrow uvádí, že jako jeden z největších partnerů SOSP (Symantec Secure One Services Partner) v regionu EMEA nabízí svým obchodním partnerům špičkové specialisty, kteří jim i jejich koncovým zákazníkům poskytují nepřetržitou podporu 24/7.

Zdroj: Arrow

Úvodní foto: Arrow, Symantec

Komentáře