Arrow je součástí programu Microsoft Cloud Solution Provider

Distributor nabídne partnerům licence cloudové platformy Azure, kancelářské sady Office 365, řešení Enterprise Mobility Suite a Dynamics CRM Online.

Arrow je součástí programu Microsoft Cloud Solution ProviderSpolečnost Arrow oznámila, že se zapojila do programu Microsoft Cloud Solution Provider Program, jehož cílem je posílit vztahy se zákazníky a rozšířit obchodní příležitosti v oblasti cloudových řešení.

Arrow bude skrze VAR a MSP prodávat licence cloudové platformy Microsoft Azure a dále Office 365, Enterprise Mobility Suite a Dynamics CRM Online, a to ve Spojených státech a v Evropě.

Distributor poskytne služby s přidanou hodnotou včetně integrace řešení různých výrobců, implementační podpory, nástrojů pro vyhodnocení přechodu na cloud, a také účtovacích služeb a služeb poprodejní podpory.

Služby s přidanou hodnotou společnosti Arrow umožní našim resellerům zvýšit prodej řešení hybridního cloudu u jejich zákazníků ze segmentu velkých podniků,“ uvedl Steve Robinson, viceprezident Arrow pro celosvětový cloudový obchod.

Zdroj: Arrow ECS

Úvodní foto: © bloomua - Fotolia.com

Komentáře