Arrow je panevropským distributorem bezpečnostních řešení značky Centrify

Distributor do své nabídky zařadil kompletní portfolio řešení Centrify pro správu privilegovaného přístupu na bázi identit. Ta mimo jiné umožňují počítačům, aby byly schopny se samy proti kybernetickým hrozbám bránit.

Arrow je panevropským distributorem bezpečnostních řešení značky CentrifySpolečnost Arrow oznámila, že uzavřela celoevropskou distribuční smlouvu s kyberbezpečností společností Centrify, která zahrnuje její kompletní portfolio řešení pro správu privilegovaného přístupu (PAM) na bázi identit.

Řešení dle distributora poskytují organizacím ochranu proti neoprávněným přístupům a zneužívání dat, neboť spravují povolení pro přístupy nejen osobám, ale ve zvýšené míře i počítačům, které jsou často rozmístěny v hybridních a multicloudových prostředích.

Bezpečnostní řešení Centrify uplatňují inovativní principy, které přesně reagují na aktuální bezpečnostní problémy, jimž musí organizace na cestě digitální transformace čelit,“ uvedl Alexis Brabant, viceprezident divize Arrow ECS pro obchod v regionu EMEA.

Díky obchodní spolupráci se společností Arrow teď budeme moci výrazně rozšířit rozsah i intenzitu našich distribučních strategií,“ dodal Chris Peterson, viceprezident společnosti Centrify pro celosvětovou distribuci a partnerství

Díky řešením Centrify pro privilegovaný přístup na bázi identit může jakákoli organizace optimalizovat a zabezpečit privilegovaný přístup, ať již je žadatelem o přístup osoba nebo stroj a ať se jedná o cloud nebo lokální infrastrukturu,“ upřesnil.

Zdroj: Arrow Electronics

Úvodní foto: © imtmphoto - Fotolia.com

Komentáře