Arrow je oficiálním distributorem společnosti Gemalto pro český trh

Distributor začne svým českým zákazníkům nabízet ucelenou sadu řešení pro ochranu podnikových dat a identit. Součástí smlouvy s Gemaltem je také poskytování služeb s přidanou hodnotou.

Arrow je oficiálním distributorem společnosti Gemalto pro český trhSpolečnost Arrow Electronics oznámila, že si ji společnost Gemalto zvolila jako distributora svých řešení pro ochranu identit a dat v České republice. Smlouva současně zahrnuje různé služby s přidanou hodnotou, které Arrow nabídne svým zákazníkům.

K těmto službám patří technická podpora při hledání optimálního řešení a garance jeho implementace, finanční podpora prostřednictvím nástrojů pro vyhodnocení podporovaných projektů, marketingová podpora a iniciativy pro generování poptávky.

Gemalto podle Arrow nabízí kompletní sadu řešení pro ochranu podnikových dat bez ohledu na zařízení nebo místo. Význam podobných řešení podle distributora roste vlivem množících se kybernetických útoků, ale také nařízení GDPR.

Ve všech podnicích dnes představuje datová bezpečnost zásadní požadavek a kvalitní spolehlivá řešení, jako ta od společnosti Gemalto, nabývají den ode dne na důležitosti,“ dodal Radek Čelůstka, ředitel bezpečnostní a síťové divize Arrow ECS.

Zdroj: Arrow Electronics

Úvodní foto: © imtmphoto - Fotolia.com

Komentáře