Arrow je novým distributorem Getvisibility

Nový kontrakt platí pro regiony EMEA a Severní Amerika a přináší do nabídky Arrow inovativní bezpečnostní řešení kombinující umělou inteligenci a zpracování přirozené řeči.

Arrow je novým distributorem GetvisibilitySpolečnost Arrow Electronics oznámila, že podepsala distribuční smlouvu se společností Getvisibility pro regiony Severní Amerika a EMEA. Distribuce se bude týkat jak nových, tak současných zákazníků využívajících technologie od společnosti Getvisibility.

Getvisibility propojila umělou inteligenci se zpracováním přirozeného jazyka a vytvořila tak inovativní bezpečnostní řešení, které organizacím umožňuje účinně chránit svá nejdůležitější data díky přesné klasifikaci informací s využitím strojového učení.  

Umělá inteligence bude hrát v ochraně před kybernetickými útoky stále dominantnější roli, neboť složitost a komplexnost těchto útoků neustále narůstá,“ řekl Alexis Brabant, viceprezident společnosti Arrow ECS pro obchod v regionu EMEA.

Řešení Getvisibility mohou našim partnerům pomoci reagovat na problémy a požadavky koncových zákazníků v oblasti bezpečnosti dat rychleji a efektivněji. V budoucnu budou umělá inteligence a strojové učení nepostradatelnými prvky ochrany před kybernetickými hrozbami.“

Zdroj: Arrow Electronics

Úvodní foto: © imtmphoto - Fotolia.com

Komentáře