Arrow je exkluzivním distributorem bezpečnostních řešení FireEye

Kontrakt platí pro Českou republiku i Slovensko. Partneři Arrow mohou začít nakupovat a prodávat bezpečnostní řešení této značky, k čemuž jim distributor slibuje rozsáhlou podporu.

Arrow je exkluzivním distributorem bezpečnostních řešení FireEyeSpolečnost Arrow oznámila, že se stala výhradním autorizovaným distributorem produktů společnosti FireEye pro Českou republiku a Slovensko. 

V rámci nové smlouvy budou společnosti Arrow a FireEye společně pracovat na upevnění pozic na existujících trzích a rovněž na vstupu do nových teritorií a do rychle rostoucích sektorů.

Arrow poskytne tým specialistů pro řešení FireEye v celé Evropě s cílem podpory nových a současných resellerů FireEye, poskytovatelů služeb, poskytovatelů řešení a systémových integrátorů,

Úkolem distributora je podporovat aktivity směřující k zvýšení tržního podílu a udržení zisku, a to prostřednictvím programů na podporu poptávky a registrace obchodních případů,

Partnerům zpřístupní portfolio profesionálních služeb FireEye, a poskytne tak přístup ke službám typu ohodnocení připravenosti reakce na hrozby, hodnocení reakce na incidenty a narušení anebo službám zaměřeným na zvýšení úrovně příjmu ze souvisejících produktů.

Nabídne také finanční a leasingové možnosti, investivr do demo zařízení pro laboratoře a aktivity typu proof-of-concept.

Zdroj: Arrow ECS

Úvodní foto: Arrow, FireEye

Komentáře