Arrow je distributorem tenkých klientů Wyse od Dellu

Dell rozšíří svou lokální síť o nového partnera, který již má s distribucí tenkých klientů Wyse zkušenosti. Cílem nové spolupráce je rozvoj tohoto perspektivního segmentu na českém trhu.

Arrow je distributorem tenkých klientů Wyse od DelluSpolečnost Dell se v České republice rozhodla spojit síly s novým VAD distributorem, společností Arrow. Ta bude mít nově na starosti tenké klienty z produktové řady Wyse. Dell uvádí, že nová dohoda představuje důležitý krok a rozšíření sítě o partnera s mnoha zkušenostmi v oboru.

Arrow se distribucí klientů Wyse zabýval již v minulosti, šlo však o „okliku“ přes zahraničí. Nově uzavřená dohoda představuje plnohodnotnou lokální distribuci uzavřenou mezi tuzemskými pobočkami obou firem. Jiných produktů než řady Wyse se smlouva netýká.

V Česku se do našich řad připojuje velmi zkušený tým, který nám pomůže rozvíjet perspektivní oblast tenkých klientů a přináší řadu nových příležitostí,“ uvedl k nové dohodě generální ředitel společnosti Dell v České republice Jiří Kysela.

Zdroj: Dell EMC, ChannelWorld

Úvodní foto: Arrow, Dell

Komentáře