Arrow je distributorem řešení společnosti Thales pro datovou bezpečnost

Thales pokračuje v rozšiřování své distribuční smlouvy s dodavatelem technologií Arrow Electronics. Nově bude prostřednictvím společnosti Arrow dodávat na český trh produkty a technologie pro kybernetickou bezpečnost.

Arrow je distributorem řešení společnosti Thales pro datovou bezpečnostSpolečnost Arrow oznámila rozšíření bezpečnostního portfolio nabízeného v České republice o řešení společnosti Thales, jež je dodavatelem produktů a technologií pro zabezpečení kritických informačních systémů a kybernetickou bezpečnost.

Thales již v loňském roce ohlásil rozšíření své distribuční smlouvy s globálním dodavatelem technologií Arrow Electronics pro dodávky pokročilých řešení a služeb pro datovou bezpečnost do dalších zemí v rámci regionu EMEA.

V rámci spolupráce se společnosti Arrow a Thales budou soustředit na distribuci bezpečnostních řešení a klíčové požadavky trhu jako jsou oblasti GDPR, internetu věcí a cloudu.

Thales poskytuje technologie pro datovou bezpečnost v multicloudovém prostředí od pokročilé technologie BYOE po technologie pro zjednodušení správy cloudu BYOK.

Arrow distribuuje produktovou řadu hardwarových bezpečnostních modulů od společnosti Thales a dále její bezpečnostní platformu Vormetric Data Security Platform.

Zdroj: Arrow

Úvodní foto: © photon_photo - Fotolia.com

Komentáře