Arrow je distributorem řešení Snyk v regionu EMEA

Panevropská smlouva posílí nabídku společnosti Arrow v oblasti DevOps o bezpečnostní řešení pro oblast vývoje, které lze integrovat s technologiemi cloudových aplikací.

Arrow je distributorem řešení Snyk v regionu EMEASpolečnost Arrow oznámila, že podepsala panevropskou distribuční smlouvu s firmou Snyk. Díky řešením Snyk získají softwaroví vývojáři platformu pro podnikovou bezpečnost, která podporuje rychlost vývoje softwarových aplikací i snížení bezpečnostních rizik.

Snyk se podle distributora integruje do stávajících vývojářských procesů a nástrojů a vnáší do procesu vývoje a vlastnictví aplikací bezpečnost, neboť dokáže identifikovat a vykazovat zranitelnosti i provádět jednoduché automatické opravy.

Smlouva posílí naši nabídku v oblasti DevOps, neboť ji rozšíří o bezpečnostní řešení pro oblast vývoje, které lze integrovat s technologiemi cloudových aplikací, stanovuje priority při vývojovém procesu a zvyšuje celkovou efektivitu,“ uvedl Alexis Brabant, vicepresident prodeje divize Arrow pro podniková IT řešení v EMEA.

Naše škálovatelné portfolio v oblasti DevOps mohou s úspěchem využívat poskytovatelé řízených služeb, reselleři a systémoví integrátoři, kterým zlepší produktivitu a bezpečnost v průběhu celého životního cyklu produktů,“ dodal.

Princip bezpečnosti zaměřené na vývoj spočívá v tom, že bezpečnost výsledných aplikací mají v rukou již vývojáři. Naše řešení jim pomáhají odhalovat potenciální zranitelnosti, přičemž mohou využívat postupy, na které jsou zvyklí,“ upřesnil prezident společnosti Snyk Guy Podjarny.

Zdroj: Arrow

Úvodní foto: kentoh @fotolia.com

Komentáře