Arrow je distributorem řešení Pure Storage v České republice

Společnost Pure Storage se orientuje na řešení v oblasti datových úložišť a správy dat. Partnerství s Arrow Electronics je součástí její distribuční strategie v regionu EMEA, firma připravuje i speciální program pro distributory.

Arrow je distributorem řešení Pure Storage v České republiceSpolečnost Arrow Electronics oznámila, že bude v České republice distribuovat technologická řešení společnosti Pure Storage zahrnující souborová a objektová flashová úložná řešení či datové služby pro hybridní cloudy.

Začleněním Pure Storage rozšiřujeme své portfolio o inovativní řešení v oblasti datových úložišť a správy dat,“ řekl Milan Bartek, ředitel divize Virtualizace a infrastruktura ve společnosti Arrow ECS, Česká republika.

Například model Evergreen umožňuje jednorázově nasazovat úložné systémy a následně je pouze aktualizovat a rozšiřovat dle potřeby bez nutnosti odstávek nebo jiných negativních dopadů na výkon systému.

Pure Storage hodlá distribuci v regionu EMEA posilovat prostřednictvím speciálního distributorského programu. Cílem je podpořit obchodní růst a prosadit se na nových trzích a v nových tržních sektorech díky lepšímu uspokojování zákaznických potřeb.

Naše partnerství s Arrow má pro naši strategii klíčový význam, neboť podpoří zapojení prodejců VAR a naši orientaci na distribuční způsob prodeje při současném zaměření na co nejlepší řešení pro naše zákazníky,“ dodal Matthieu Brignone z Pure Storage.

Zdroj: Arrow Electronics

Úvodní foto: © alphaspirit - Fotolia.com

Komentáře