Arrow je distributorem řešení pro IoT od společnosti Teltonika v regionu EMEA

Portfolio litevské firmy Teltonika zahrnuje hardware a software pro sledování vozidel s využitím technologií 2G, 3G, LTE, Bluetooth, GNSS, GPRS, NB-IoT a množství dalších komunikačních prvků.

Arrow je distributorem řešení pro IoT od společnosti Teltonika v regionu EMEASpolečnost Arrow Electronics oznámila uzavření distribuční smlouvy s litevskou firmou Teltonika, jež je dodavatelem řešení pro internet věcí. Kontrakt se týká regionu EMEA zahrnující země Evropy, Středního východu a Afriky.

V portfoliu Teltoniky lze nalézt hardware a software pro sledování vozidel s využitím technologií 2G, 3G, LTE, Bluetooth, GNSS, GPRS, NB-IoT a řadu dalších komunikačních prvků.

Produkty dle společnosti poskytují širokou škálu funkcí, například geofencing neboli zónové monitorování, automatickou dálkovou aktualizaci firmwaru (OTA), detekci zapalování, imobilizér, hlasová volání a řadu dalších.

Teltonika nabízí i síťová řešení včetně směrovačů, bran, modemů a antén pro podnikové sítě i pro průmyslové použití M2M/IoT. Dále jsou k dispozici přenosná sledovací zařízení (trackery) pro sledování nákladu a jiných přenositelných předmětů.

Řešení Teltoniky spolu s jejich síťovými produkty zaměřenými na IoT umožní našim partnerům vybírat si z široké nabídky a vhodně tak uspokojovat individuální požadavky koncových zákazníků na zařízení a aplikace v oblasti IoT,“ uvedl ke spolupráci Paul Karrer, ředitel pro IoT v divizi Arrow ECS, EMEA.

Zdroj: Arrow Electronics

Úvodní foto: © kentoh - Fotolia.com

Komentáře