Arrow je distributorem řešení pro internet věcí společnosti ProEsys

Zástupci společností podepsali distribuční smlouvu pro region EMEA. ProEsys si od spolupráce slibuje zvýšení povědomí o svých specializovaných řešeních v oblasti IoT pro vertikální trhy.

Arrow je distributorem řešení pro internet věcí společnosti ProEsysGlobální poskytovatel technologií Arrow Electronics oznámil, že podepsal distribuční smlouvu pro region Evropy, Blízkého východu a Afriky (EMEA) se společností ProEsys Technologies, italským dodavatelem IoT řešení pro vertikální trhy.

ProEsys se zaměřuje na rádiové a IoT přenosové technologie pro chytrá města, telekomunikace, dopravu a bezpečnostní trhy. Italská společnost je mimo jiné podporovaná programem podnikatelského inkubátoru Evropské kosmické agentury.

Arrow Electronics má jedinečnou globální pozici na trhu, pokud se jedná o kompletní životní cyklus řešení a služeb pro internet věcí,” okomentoval nově uzavřenou dohodu Eugenio Sabatella, generální ředitel společnosti ProEsys.

Agregační schopnosti Arrow v kombinaci se silným postavením u zákazníků na technologických a vertikálních trzích nám nesmírně pomohou zvýšit povědomí o našich specializovaných inovacích pro vertikální trhy v regionu EMEA,” dodal.

ProEsys vyvinul řadu specializovaných vertikálních IoT komunikačních řešení založených na senzorech a komunikačních branách s technologii ultra-wideband, které jsou určeny pro kritické infrastruktury a monitorování vnitřních a vnějších lokalizačních systémů využívajících komunikaci v síti LoRa.

Arrow Electronics disponuje technologickými řešeními, odbornými znalostmi a ekosystémem dodavatelů, což společnosti umožňuje dodávat na trh kompletní portfolio řešení a služeb pro internet věcí a navrhovat řešení podle individuálních požadavků zákazníka.

Zdroj: Arrow Electronics
Úvodní foto: @ yellowj - Fotolia.com

Komentáře