Arrow je distributorem řešení Oracle Communications v oblasti EMEA

Partneři v regionu podle distributora získají díky začlenění řešení od Oracle Communications možnost škálovat a zabezpečit jednotnou komunikaci a WAN prostředí.

Arrow je distributorem řešení Oracle Communications v oblasti EMEASpolečnost Arrow Electronics oznámila, že podepsala distribuční smlouvu pro oblast EMEA s Oracle Communications. Distributor tak do svého portfolia přidává integrovaná komunikační a cloudová řešení této značky.

Smlouva zahrnuje klíčové technologie Oracle Communications včetně řešení Session Border Controller (dříve Acme Packet), SD-WAN (dříve Talari Networks) a řešení pro monitorování a správu cloudových sítí.

Podle distributora tak vytváří pro obchodní partnery příležitost škálovat a zabezpečit jednotnou komunikaci a WAN prostředí díky začlenění řešení od vedoucího světového dodavatele technologií.

Přidání portfolia Oracle Communications doplňuje naši aktuální nabídku řešení pro jednotnou komunikaci, sítě a bezpečnost a podporuje tržní strategii našich obchodních partnerů,“ uvedl Alexis Brabant, viceprezident prodeje divize Arrow pro podniková IT řešení v regionu EMEA.

Brabant rovněž doplnil, že společnost Arrow Electronics poskytne svým partnerům všestrannou podporu včetně školení a certifikací.

Zdroj: Arrow Electronics

Úvodní foto: © imtmphoto - Fotolia.com

Komentáře