Arrow je distributorem řešení Opswat pro ochranu kritické infrastruktury

Distribuční smlouva, díky které Arrow nabídne sadu produktů MetaDefender a MetaAcess, je platná pro celou Evropu.

Arrow je distributorem řešení Opswat pro ochranu kritické infrastrukturySpolečnost Arrow Electronics oznámila, že podepsala celoevropskou distribuční smlouvu s globální kyberbezpečnostní společností Opswat, díky níž nabídne na trh její sadu produktů pro ochranu kritické infrastruktury MetaDefender a MetaAccess.

Tato řešení nabídnou zákazníkům možnosti ochrany a detekce malwaru v rámci stávajících IT řešení a infrastruktury organizace a také pomoc se zajištěním, aby bylo síťové připojení a zařízení koncového bodu viditelné, povolené nebo blokované odpovídajícím způsobem v souladu s hrozbami.

Sada produktů pro zajištění kybernetické bezpečnosti Opswat zvládne běžné vektory útoků, takže osobní údaje zúčastněných stran a intelektuální vlastnictví a vlastnictví kritické infrastruktury zůstanou nedotčeny,“ popisuje Alessandro Porro, viceprezident pro globální kanály ve společnosti Opswat.

Díky přidání sady produktů Opswat pro ochranu před kybernetickými útoky bude mít mnohem více zákazníků nejlepší možnou šanci ochrany před útoky,“ doplňuje Alexis Brabant, vicepresident prodeje divize Arrow pro podniková IT řešení v regionu EMEA.

Zdroj: Arrow Electronics

Úvodní foto: © photon_photo - Fotolia.com

Komentáře