Arrow je distributorem podnikových open source řešení Red Hatu v CEE

Smlouva podle Arrowu podpoří inovace a zavádění otevřených technologií a nabídne zákazníkům řešení infrastruktury pro cloud, automatizaci, virtualizaci a ukládání dat.

Arrow je distributorem podnikových open source řešení Red Hatu v CEESpolečnost Arrow oznámila, že se společností Red Hat uzavřela distribuční smlouvu pro Polsko, Maďarsko, Českou republiku a Slovensko. V rámci ní bude zákazníkům nabízet řešení infrastruktury pro cloud, automatizaci, virtualizaci a ukládání dat.

Smlouva se společností Arrow je dle Red Hatu výsledkem urychlování digitální transformace zákazníků a potřeby nabídnout obchodním partnerům kompletní portfolio inovativních řešení a technologií pro řešení jejich IT projektů.

V rámci spolupráce Arrow začlení do své nabídky kompletní portfolio řešení Red Hat, která zahrnují Red Hat Enterprise Linux, Red Hat Ansible Automation, Red Hat OpenStack Platform, Red Hat OpenShift a další.

Red Hat má komunitu tvořenou odbornými vývojáři a inženýry, kteří spolupracují a sdílejí znalosti s cílem navrhovat spolehlivá a bezpečnější podniková řešení, což přináší našim obchodním partnerům konkurenční výhodu,“ říká Henrik Resting-Jeppesen, viceprezident divize podnikových řešení Arrow pro severní a východní Evropu.

Spolupráce s důvěryhodným poskytovatelem technologií, jako je společnost Arrow, která sdílí naši vizi, nám pomůže oslovit nové trhy a řešit rostoucí požadavky zákazníků,“ dodává Lee Miles, viceprezident společnosti Red Hat pro regiony CEMEA.

Zdroj: Arrow Electronics

Úvodní foto: kentoh @fotolia.com

Komentáře