Arrow je distributorem monitorovacích, testovacích a bezpečnostních řešení Ixia

Díky rozšíření distribuční smlouvy o region EMEA začne Arrow poskytovat kompletní portfolio řešení společnosti Ixia. Ta jsou určena k nastavení bezpečného porstředí pro vývoj, implementaci a poskytování produktů a služeb.

Arrow je distributorem monitorovacích, testovacích a bezpečnostních řešení IxiaSpolečnost Ixia, globální dodavatel síťových testovacích, monitorovacích a bezpečnostních řešení, rozšířila své vztahy se společností Arrow Electronics. Na základě nové partnerské smlouvy začne Arrow distribuovat kompletní portfolio řešení Ixia v regionu EMEA.

Partneři společnosti Ixia v regionu EMEA budou moci využívat specializovaných služeb a znalostí Arrow v průběhu celého životního cyklu produktů. Obchodní partneři Arrow Electronics v regionu EMEA se mohou zase přidat do partnerského programu Ixia’s Channel Xcelerate.

Arrow bude distribuovat v našem regionu nabízet kompletní portfolio Ixia včetně monitorovacího řešení Vision One, testovacího řešení pro vývoj aplikací IxLoad, řešení pro ověření škálovatelnosti a výkonu síťové infrastruktury IxNetwork nebo virtualizovaného bezpečnostního řešení BreakingPoint.

Řešení Ixia jsou obecně určena pro podniky, poskytovatele síťových služeb a výrobce síťových zařízení. Svým uživatelům mají poskytovat důvěryhodné prostředí, v němž mohou vyvíjet, implementovat a provozovat své produkty a služby.

Zdroj: Arrow Electronics

Úvodní foto: © Kobes - Fotolia.com

Komentáře