Arrow je distributorem infrastruktury od SimpliVity

Společnosti podepsaly celoevropskou distribuční smlouvu na hyperkonvegovanou infrastrukturu pro datacentra.

Arrow je distributorem infrastruktury od SimpliVitySpolečnost Arrow ECS se po uzavření celoevropské smlouvy se společností SimpliVity stala distributorem její hyperkonvergované infrastruktury pro softwarově definovaná datacentra. Dohoda přichází nedlouho poté, co SimpliVity spustila partnerský program PartnerAdvantage pro resellery a systémové integrátory.

SimpliVity přináší na své platformě OmniCube řešení pro virtualizovaná datacentra, v nichž má kombinovat efektivitu a pružnost cloudové infrastruktury s výkonem podnikového IT. Platforma umožňuje spojit až dvanáct funkcí infrastruktury do jednotného stacku a přinést uživatelům zásadní úspory. Více o ní zjistíte na stránkách výrobce.

Jesper Trolle, víceprezident Arrow ECS pro podniková řešení v regionu EMEA, vyjádřil potěšení nad tím, že jeho společnost může resellerům nabídnout „radikálně zjednodušený“ přístup ke konceptu datacentra.

Mitch Breen, víceprezident SimpliVity pro globální prodej, na oplátku ocenil široký záběr Arrow ECS coby nadnárodního distributora a vyjádřil nadšení z toho, že SimpliVity bude expandovat do regionu EMEA právě s pomocí Arrow.

Příslušné kontakty najdete po přihlášení do systému v profilu Arrow ECS.

Zdroj: Channel EMEA

Úvodní foto: © Dreaming Andy - Fotolia.com

Komentáře