Arrow je distributorem bezpečnostních řešení Tenable napříč regionem EMEA

V nabídce distributora s přidanou hodnotou se nově nachází komplexní bezpečnostní řešení společnosti Tenable včetně vlajkové platformy Tenable.io schopné analyzovat a detekovat hrozby v jakémkoliv prostředí.

Arrow je distributorem bezpečnostních řešení Tenable napříč regionem EMEASpolečnost Arrow Electronics oznámila uzavření smlouvy se společností Tenable na distribuci jejích řešení pro odhalování digitálních zranitelností. Kontrakt platí pro trhy v regionu EMEA a koncoví uživatelé díky němu mají získat přístup k inovativním bezpečnostním řešením.

Vlajkovým řešení společnosti Tenable je bezpečnostní platforma Tenable.io, která podle distributra nabídne přehled o veškerých digitálních aktivech na jakýchkoliv IT platformách včetně prostředí veřejného cloudu společně s aplikacemi pro ochranu kontejnerů nebo skenování webových aplikací.

Arrow dodává, že svým resellerům poskytne veškerou potřebnou technologii, komplexní odborné znalosti, aktuální informace o bezpečnostních hrozbách a další služby s přidanou hodnotou včetně předprodejní, obchodní, technické i marketingové podpory.

Zdroj: Arrow Electronics

Úvodní foto: Arrow Electronics, Tenable

Komentáře