Arrow je distributorem analytických softwarových řešení od společnosti Splunk

Nový kontrakt platí pro Českou republiku a rozšiřuje portfolio Arrow o softwarovou platformu a nástroje pro monitorování a analýzu velkých objemů dat generovaných weby, IT infrastrukturou, softwarem a dalšími součástmi podnikových ekosystémů.

Arrow je distributorem analytických softwarových řešení od společnosti SplunkSpolečnost Arrow oznámila, že podepsala se společností Splunk distribuční smlouvu pro Českou republiku. Tato smlouva navazuje na evropskou distribuční smlouvu, kterou Arrow a Splunk podepsaly v roce 2015 pro region 22 evropských zemí.

Splunk nabízí zákazníkům softwarovou platformu pro operační inteligenci. Jeho software a cloudové služby umožňují organizacím prohledávat, monitorovat, analyzovat a vizualizovat velké objemy strojově generovaných dat pocházejících z internetových stránek, aplikací, serverů, sítí, snímačů a mobilních zařízení.

Mezi produkty společnosti Splunk patří Splunk Enterprise, Splunk Cloud, Hunk, Splunk Light, Splunk MINT a prémiové aplikace. Software Splunk využívá již přes 9500 podniků, vládních úřadů, univerzit a poskytovatelů služeb ve více než stovce zemí.

Arrow uvádí, že díky softwaru Splunk jsou zákazníci schopni prohloubit znalosti o své organizaci a svých zákaznících, zmírnit informační bezpečnostní rizika, zabránit zneužití svých dat, zlepšit úroveň poskytovaných služeb a zredukovat náklady.

Zdroj: Arrow

Úvodní foto: Arrow

Komentáře