Arrow Electronics spouští nový program pro poskytovatele technologií v regionu EMEA

Program Cloud Innovation Factory umožní organizacím provozujícím aplikace typu software jako služba (SaaS) rozšiřovat, zdokonalovat a škálovat svá řešení v cloudu v souladu s jejich individuálními potřebami.

Arrow Electronics spouští nový program pro poskytovatele technologií v regionu EMEASpolečnost Arrow Electronics představila Cloud Innovation Factory, nový cloudový program v regionu EMEA pro poskytovatele technologií, jako jsou nezávislí dodavatelé softwaru (ISV).

Nově spuštěný program podle společnosti umožňuje poskytovatelům technologií rozvíjet svou budoucnost prostřednictvím obchodního a strategického plánování, zavádění a optimalizace řešení.

Kromě toho nabízí tento program služby podporující růst jejich organizací a závazek neustálých inovací, aby se mohli přizpůsobovat měnícím se potřebám zákazníků, kteří hledají vysoce škálovatelné aplikace SaaS.

Arrow bude prostřednictvím svých specializovaných týmů v regionu EMEA pracovat na rozšíření využití cloudu poskytovateli technologií, škálování řešení připravených pro trh, integraci do tržišť, lepším uplatnění modelů předplatného či porozumění různým modelům prodejních kanálů podporujícím růst.

Program se podle společnosti bude zabývat vším od vytváření hodnotové nabídky, přes školení a poradenské služby až po marketing, generování poptávky a využívání osvědčených postupů dodavatelů.

Zdroj: Arrow Electronics

Úvodní foto: kras99 @ Fotolia.com

Komentáře