Arrow Electronics rozšiřuje nabídku v ČR a SR o produkty značky Commvault

Dohoda navazuje na stávající spolupráci v mnoha dalších evropských zemích a pomůže obchodním partnerům v České republice a na Slovensku řešit problémy koncových zákazníků v oblasti správy cloudu a dat.

Arrow Electronics rozšiřuje nabídku v ČR a SR o produkty značky CommvaultSpolečnost Arrow Electronics oznámila, že podepsala distribuční smlouvu se společností Commvault. Dohoda se vztahuje na distribuci v rámci České republiky a Slovenska.

Arrow se zaměří na tradiční distribuci produktů Commvault a také na rostoucí trh poskytovatelů manažovaných služeb. Modulární řešení společnosti Commvault spolupracují s širokou řadou řešení jiných dodavatelů v rámci portfolia společnosti Arrow.  

Jsme rádi, že můžeme rozšířit úzké vztahy mezi společnostmi Commvault a Arrow i do České republiky a na Slovensko,“ uvedl Daria Wosztyl, partner business manager pro Polsko, Českou republiku a Slovensko ve společnosti Commvault

Kombinace Commvault Intelligent Data Services, špičkových schopností SaaS v podobě Metallic, poskytovaných prostřednictvím technické dokonalosti Arrow přinese obrovské výhody organizacím všech velikostí na celém trhu,“ dodal.

Zdroj: Arrow

Úvodní foto: kentoh @fotolia.com

Komentáře