Arrow Electronics podepisuje celoevropskou distribuční smlouvu se Secureworks

Spolupráce mezi oběma společnostmi má za cíl poskytnout evropským podnikům schopnost bezpečně digitalizovat.

Arrow Electronics podepisuje celoevropskou distribuční smlouvu se SecureworksSpolečnost Arrow Electronics oznámila, že podepsala distribuční smlouvu s firmou Secureworks, díky které nabídne ve svém evropském distribučním kanálu komplexní portfolio softwaru a služeb poskytujících škálovatelná a komplementární bezpečnostní řešení.

Obchodní partneři, kteří se zapojí do Secureworks Global Partner Programu, získají přístup k hodnotným partnerským výhodám, jako jsou registrace dealů, alokace leadů, jasná pravidla zapojení a finanční výhody, pokud jsou povoleny. Obchodní partneři mohou také požádat o fondy na rozvoj marketingu.

Produkty a služby dostupné prostřednictvím nové distribuční smlouvy zahrnují Secureworks Taegis XDR (Extended Detection and Response), Secureworks Taegis Managed XDR, Secureworks Taegis VDR a Secureworks Incident Management Retainer.

Díky rozsáhlé síti předních výrobců a poskytovatelů služeb může Arrow dodávat širokou škálu řešení pokrývajících celý technologický ekosystém,“ okomentoval partnerství Alexis Brabant, viceprezident prodeje divize Arrow pro podniková IT řešení v regionu EMEA.

Společnost Arrow je preferovaným distributorem společnosti Secureworks v Severní Americe a má skvělou globální pozici, která umožní naší komunitě partnerů dodávat produkty a služby Secureworks na evropský trh kybernetické bezpečnosti,“ dodala Maureen Perrelli, vedoucí pro distribuční kanály v Secureworks.

Zdroj: Arrow Electronics

Úvodní foto: © Andres Rodriguez - Fotolia.com

Komentáře