Arrow Electronics kupuje eInfochips a posiluje svou pozici v internetu věcí

Akvizice globálního poskytovatele řízených služeb posílí nabídku Arrow o nástroje pro vývoj softwaru a řešení, analytiku, zabezpečení, správu cloudů a další. Arrow chce tyto nástroje integrovat do své platformy pro internet věcí.

Arrow Electronics kupuje eInfochips a posiluje svou pozici v internetu věcíGlobální distributor Arrow Electronics oznámil uzavření dohody o koupi kalifornské společnosti eInfochips, která se poskytuje řízené služby a pomáhá klientům nasazovat technologie, vyvíjet specializovaný hardware a software a přecházet na nové obchodní modely.

Arrow uvádí, že díky této akvizici rozšíří svou platformu pro internet věcí o širokou škálu nových nástrojů a funkcí zahrnujících vývoj aplikací a vestavěného softwaru, navrhování architektur řešení, analytiku, zabezpečení, správu cloudu a dalších.

Distributor očekává, že ho akvizice posune hlouběji do rostoucího trhu služeb pro internet věcí. Arrow uvádí, že díky nově získaným nástrojům a technologiím bude moci dodávat komplexní řešení pro internet věcí, která budou fungovat napříč cloudovými platformami.

Součástí akvizice je tým více než 1 500 systémových architektů, inženýrů a vývojářů, kteří posílí existující tým Arrow působící v této oblasti. Akvizice by měla být dokončena do konce ledna. Finanční podmínky nebyly zveřejněny.

Zdroj: IDG News Service

Úvodní foto: @ yellowj - Fotolia.com

Komentáře