Arrow Electronics je distributorem cloudových bezpečnostních řešení Cyren v EMEA

Cyren, jnež se zabývá řešeními pro cloudovou internetovou bezpečnost, nabízí též sadu inteligentních řešení proti e-mailovým a webovým hrozbám.

Arrow Electronics je distributorem cloudových bezpečnostních řešení Cyren v EMEASpolečnost Arrow Electronics uzavřela distribuční smlouvu s firmou Cyren pro region EMEA, kde se bude podílet na distribuci jejích cloudových internetových bezpečnostních řešení v čele s produktem Cyren Inbox Security.

Řešení dle Arrow dokáže provádět identifikaci a nápravu internetových hrozeb, jako je phishing, narušení bezpečnosti firemních emailů nebo malware, které překonaly existující ochranné systémy organizace a pronikly do poštovních schránek uživatelů. 

Cyren Inbox Security využívá nepřetržité monitorování a detekci hrozeb v kombinaci s analýzou v reálném čase a automatickou nápravou, díky čemuž mohou organizace útoky proaktivně zastavit ještě předtím, než k nim dojde.

Díky řešení Cyren Inbox Security získají zákazníci v regionu EMEA další účinný nástroj pro eliminaci hrozeb a ochranu svého podnikání i svých zaměstnanců,“ řekl Alexis Brabant, viceprezident divize Arrow ECS pro obchod v regionu EMEA.

Věříme, že společným proaktivním přístupem vytvoříme z řešení Cyren první volbu zákazníků pro zajištění emailové bezpečnosti,“ dodal Atif Ahmed, vicepresident společnosti Cyren pro obchod v regionech EMEA & APAC.

Zdroj: Arrow Electronics

Úvodní foto: kentoh @fotolia.com

Komentáře