Arrow ECS připravuje SDN lab, má být první v ČR

Distributor s přidanou hodnotou, společnost Arrow ECS, nabídne partnerům i zákazníkům možnost testování řešení softwarově definovaných sítí postavených na technologiích Juniper Networks a VMware.

Arrow ECS připravuje SDN lab, má být první v ČRArrow ECS nabídne přístup do SDN Labu, kde mohou testovat SDN řešení založené na produktech Juniper Contrail nebo VMware NSX. Aktuálně se SDN Lab v pražském kompetenčním centru společnosti finalizuje a připravuje do provozu.

Partneři a zákazníci tak získají možnost porovnat řešení založené na technologii OpenStack s pluginem Contrail s řešením integrovaným do VMware vSphere.

Mohou testovat administraci a propojení softwarově definovaných sítí s okolním prostředím, a prověřit tak možnosti nabídky obou výrobců.

Arrow SDN Lab dále zpřístupní možnost nastavení produktů Juniper Contrail a VMware NSX z pohledu administrátora a také z pohledu zákazníka.

Podívat se můžete na propojení virtuálního světa s fyzickým skrze síťové produkty Juniper QFX, MX a SRX nebo si vyzkoušet dynamické vytváření tenantů (virtuálních počítačů) spolu s jejich síťovým propojením prostřednictvím protokolů VXLAN, MPLSoUDP, MPLSoGRE, E-VPN.

Lab bude k dispozici během několika týdnů a Arrow k jeho představení chystá i několik doprovodných akcí.

Zdroj: Arrow ECS
Úvodní foto: © Dreaming Andy - Fotolia.com

Komentáře