Arrow ECS nově nabízí cloudové služby Oraclu v rámci své platformy ArrowSphere

Dohoda o globální distribuci řešení Oracle Cloud prostřednictvím platformy Arrow ECS má Oraclu pomoci rozšířit jeho dosah a zároveň nabídnout nové možnosti jeho partnerům.

Arrow ECS nově nabízí cloudové služby Oraclu v rámci své platformy ArrowSphereSpolečnost Arrow ECS oznámila rozšíření své globální distribuce o cloudové služby společnosti Oracle. Ta se rozhodla nabízet svá řešení prostřednictvím prodejního kanálu, aby zvýšila svůj dosah a zároveň dala partnerům nové příležitosti k dosažení výnosů z cloudových služeb.

Na základě globální dohody bude Arrow nabízet služby Oraclu prostřednictvím své cloudové platformy ArrowSphere. Ta spojuje poskytovatele služeb a řešení s nezávislými softwarovými vývojáři a vytváří tak rozmanité portfolio cloudových služeb.

Poskytovatelům nabízí on-line tržiště, ve kterých mohou zákazníkům nabízet jak produkty z ArrowSphere, tak své vlastní.

Na světě i na trhu existuje mnoho míst, kam Oracle jednoduše nedosáhne," uvedl k nové dohodě Bruce Chumley, víceprezident Oraclu pro aliance a prodejní kanály.

Přidání služeb Oracle Cloud do VAD distribuce nejen zvýší náš dosah, ale také umožní našim resellerům a zákazníkům spolupracovat se schopnými cloudovými experty na svých lokálních trzích. Je to výhodné úplně pro všechny,“ dodal Chumley.

Zdroj: Arrow

Úvodní foto: © bloomua - Fotolia.com

Komentáře