Arrow chce modernizovat datová centra, spouští novou cloudovou iniciativu

Modernizační iniciativa si klade za cíl usnadnit obchodním partnerům rozšiřování infrastruktur a služeb datového centra jejich zákazníků do cloudu. Partneři VAR se mohou těšit na finanční i strategickou podporu.

Arrow chce modernizovat datová centra, spouští novou cloudovou iniciativuSpolečnost Arrow Electronics zavádí novou modernizační iniciativu, která umožní obchodním partnerům, aby pomáhali svým zákazníkům s rozšiřováním infrastruktur a služeb datového centra do cloudu.  

Na základě nové nabídky služeb Arrow budou dle slov společnosti obchodní partneři schopni budovat moderní datová centra s ekonomickým provozem služeb, která budou splňovat veškeré požadavky organizací.

Mezi ně patří vysoká flexibilita a škálovatelnost, poskytování spolehlivých služeb, cenová optimalizace, bezpečná infrastruktura odpovídající požadavkům na ochranu dat a také schopnost snadno v budoucnu zavádět nejnovější inovace.

Arrow oznamuje, že provede hloubkovou analýzu s cílem ověřit jak připravenost pro cloud z hlediska organizačního i technického, tak i stávající služby, které by bylo možno do cloudu přesunout.

Strategická i finanční podpora

Následně budou moci partneři VAR a poskytovatelé manažovaných služeb využívat například podporu při definici strategie a tržní pozice, finanční služby a prémiové služby podpory nebo přístup ke specialistům dodavatelů cloudových řešení.

Mezi další služby poskytované společností Arrow patří i snížení nákladů na údržbu, možnost přidávat do cloudu nové zákazníky, nezávislost na stávajícím hardwaru či možnost opětovaného nasazení původních zařízení stávající infrastruktury.

Cílem naší nejnovější iniciativy je pomoci komunitě partnerů transformovat jejich podnikání: přinášíme jim bezkonkurenční balík řešení a služeb pro základ IT světa – datové centrum,“ uvedl Alexis Brabant, viceprezident pro obchod, Arrow ECS.

Společnost dodává, že nabídka služeb Arrow využívá primárně platformu Microsoft Azure, ale je možné ji rozšířit na produkty jiných poskytovatelů cloudových řešení. 

Zdroj: Arrow Electronics
Úvodní foto: © bloomua - Fotolia.com

Komentáře